Frontline Commando

Frontline Commando Android 3.0.3

Zostań frontowym wyjadaczem w świetnej strzelance na Android

Zalety

  • Świetna grafika
  • Wciągająca, szybka rozgrywka
  • Dobre sterowanie

Wady

  • Aby szybciej awansować musimy kupić wirtulne pieniądze

Doskonały
9

Frontline Commando to darmowa gra akcji na Android. Wcielamy się w rolę samotnego żołnierza, którego zadaniem jest powstrzymać przeważające siły wroga. Bardzo dobra grafika, ciekawa rozgrywka i wiele rodzajów uzbrojenia do wyboru sprawiają, że to wyjątkowo dobra strzelanka na Android.

Frontline Commando na Android jest jedną z tych gier, w których zgrywamy Rambo. Sami przeciwko legionom wroga. We Frontline Commando nie paradujemy jednak w za ciasnym podkoszulku i nie biegniemy przed siebie z beztroską wiarą, że żaden z setek wrogów na pewno nas nie trafi. Grając w Frontline Commando musimy nieustannie wykorzystywać elementy otoczenia dla ochrony przed gradem kul. Warto zmieniać pozycje przemieszczając się raz w w prawo, raz w lewo, aby utrudnić wrogom celowanie.

Frontline Commando to gra tyou TPP (Third Person Perspective) na Android, która zdecydowanie może się podobać. Grafika 3D jest szczegółowa, a rozgrywka dynamiczna. Nie możemy stać w jednym miejscu i tylko strzelać będąc całkowicie odkrytym. Musimy się umiejętnie zasłaniać i być w ruchu. Te cechy w połączaniu z ogromnym arsenałem broni, który odblokowujemy wraz z postępami gry sprawiają, że gra Frontline Commando na Android warta jest uwagi. Gra jest darmowa, ale prędzej czy później natrafimy na zachęty do kupna dodatkowego uzbrojenia lub apteczek.

Nowy tryb gry - One Man Army: 4 nowe lokacje, wiele fal złych kolesi i nowe power-upy Nowa lokacja - Khan’s Palace. Nowe potężne bronie - Ultrafire i Juggernaut. Daily Deal - codzienne promocje. Nowy przeciwnik - czołg.

Zmiany

  • Nowy tryb gry - One Man Army: 4 nowe lokacje, wiele fal złych kolesi i nowe power-upy Nowa lokacja - Khan’s Palace. Nowe potężne bronie - Ultrafire i Juggernaut. Daily Deal - codzienne promocje. Nowy przeciwnik - czołg.
Frontline Commando

Download

Frontline Commando Android 3.0.3

Opinie użytkowników o Frontline Commando