Frontline Commando

Frontline Commando na iPhone i iPad 2.0.0

Zostań frontowym wyjadaczem w świetnej strzelance na iPhone i iPad

Zalety

  • Świetna grafika
  • Wciągająca, szybka rozgrywka
  • Dobre sterowanie

Wady

  • Aby szybciej awansować musimy kupić wirtulne pieniądze

Doskonały
9

Frontline Commando to darmowa gra akcji na iOS. Wcielamy się w rolę samotnego żołnierza, którego zadaniem jest powstrzymać przeważające siły wroga. Bardzo dobra grafika, ciekawa rozgrywka i wiele rodzajów uzbrojenia do wyboru sprawiają, że to wyjątkowo dobra darmowa strzelanka na iPhone i iPad.

Frontline Commando na iPhone i iPad jest jedną z tych gier, w których zgrywamy Rambo. Sami przeciwko legionom wroga. We Frontline Commando nie paradujemy jednak w za ciasnym podkoszulku i nie biegniemy przed siebie z beztroską wiarą, że żaden z setek wrogów na pewno nas nie trafi. Grając w Frontline Commando musimy nieustannie wykorzystywać elementy otoczenia dla ochrony przed gradem kul. Warto zmieniać pozycje przemieszczając się raz w w prawo, raz w lewo, aby utrudnić wrogom celowanie.

Frontline Commando to gra typu TPP (Third Person Perspective) na iPhone i iPad, która zdecydowanie może się podobać. Grafika 3D jest szczegółowa, a rozgrywka dynamiczna. Nie możemy stać w jednym miejscu i tylko strzelać będąc całkowicie odkrytym. Musimy się umiejętnie zasłaniać i być w ruchu. Te cechy w połączaniu z ogromnym arsenałem broni, który odblokowujemy wraz z postępami gry sprawiają, że gra Frontline Commando na iPhone i iPad warta jest uwagi. Gra jest darmowa, ale prędzej czy później natrafimy na zachęty do kupna dodatkowego uzbrojenia lub apteczek.

Ulepszono wygląd gry na najnowszym iPadzie Nowy tryb gry - One Man Army: 4 nowe lokacje, wiele fal złych kolesi i nowe power-upy Nowa lokacja - Khan’s Palace. Nowe potężne bronie - Ultrafire i Juggernaut. Daily Deal - codzienne promocje. Nowy przeciwnik - czołg.

Zmiany

  • Ulepszono wygląd gry na najnowszym iPadzie Nowy tryb gry - One Man Army: 4 nowe lokacje, wiele fal złych kolesi i nowe power-upy Nowa lokacja - Khan’s Palace. Nowe potężne bronie - Ultrafire i Juggernaut. Daily Deal - codzienne promocje. Nowy przeciwnik - czołg.
Frontline Commando

Download

Frontline Commando na iPhone i iPad 2.0.0

Opinie użytkowników o Frontline Commando